no-img
ورلدکده

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
آشنای با ۸ ماشین لوکس در تهران
zip
ژوئن 15, 2018

آشنای با ۸ ماشین لوکس در تهران


آشنای با ۸ ماشین لوکس در تهران

ما در این مطلب از سایت worldkade می خواهیم شما را با  ۸ ماشین لوکس در تهران آشنا کنیم. با پیشرفت رو به روز صنعت ماشین شاهد تولید انواع مختلفی از ماشین ها گران قیمت و شیک هستیم قصد داریم به برخی از آنها که وارد بازار تهران شده اشاره کنیم . در ادامه با ما همراه باشید

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهرانقیمت ماشین های لوکس در تهران,ماشینهای لوکس دنیا,نام خودروهای لوکس,خودروهای فوق لوکس,ماشین هایه لوکس,عکس ماشینهای لوکس,قیمت ماشین های لوکس در تهران,ماشینهای لوکس دنیا,نام خودروهای لوکس,خودروهای فوق لوکس,ماشین هایه لوکس,عکس ماشینهای لوکس,ماشینهای لوکس خارجی,خودروهای لوکس بنز

لوکس بودن معیاری است که در ایران در مورد آن خلط مقوله شده و به واسطه اختلاف گسترده هزینه خودرو در ایران و کشورهای همسایه، مفهومی که از ماشین لوکس در ذهن عامه مردم وجود دارد فارغ از واقعیت های دنیا ی است. بر این مبنا کمتر فردی وجود دارد که در امارات یا ترکیه خودرویی مثل رنو، هیوندای، تویوتا، لکسوس و کیا را یک ماشین لوکس به معنای دقیق کلمه بداند. در ایران ولی اقسامی از ساخته های این چند مـارک با دارا بودن بعضـی تجهیزات که در ماشین های تولید درون کمتر یافت می شوند، زمینه یک انحراف را به وجود آورده اند. اینجا در یک گزارش زیبـا به سراغ 8 خودروی لوکس واقعی می رویم که در خیابان های پایتخت جولان می دهند و تعداد خیلی انگشت شماری از ساکنان پایتخت قادر به خریداری آنان می باشند . مالکان این خودروها که به نوعی سلاطین سرعت و ثروت در خیابان های تهران می باشند بعضا با نام ریچ کیدز، مایه دار و اسامی همانـند شناخته خواهند شـد ولی برتریـن توصیف برای آنان لفظ عشق ماشین است. این شما و این 8 ماشین لوکس عشاق ماشین .

مرسدس بنز s500 مدل 2014

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس ایران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس ایران

یک لیموزین باوقار و افسانه ای با یک موتور 8 سیلندر پنج لیتری که قدرتی بیشتر از 400 اسب بخار و قیمتی بالغ بر سه میلیارد تومان دارد. این خودرو که بالاترین لیست تجهیزات را با خوددارد با طول 5.10 متر یکـی از بلندترین سدان های موجود در کشور هم بوده که معـمولاً در دنیا مورد استفاده روسای جمهور و مقامات اقتصادی و سیاسی است. چرم، چوب، فرش، کروم و دوخت اعلا از جمله مشخصات زیبـا اتاق این لیموزین آلمانی است.

پورشه پانامرا 4s منصوری

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

این سدان 4 درِ فست بک آلمانی که علاوه بر کیت ظاهری از تغییرات فنی تیونر معـروف ایرانی یعنی کوروش منصوری هم سود خواهد برد ، با قیمتی بالغ بر 1.5 میلیارد تومان از موتوری توربو با حجم 4800 سی سی سود خواهد برد که قدرتی بیشتر از 450 اسب بخار را تحویل راننده داده ضمن این که برتریـن فضای ممکن را به لحاظ آسانـی و زیبایی در اختیار 4 سرنشین خود قرار خواهـد داد . زیبـا است آگاه باشید که استفاده سوخت موتور این هیولا در شهر بیشتر از 16 لیتر درهر صد کیلومتر است.

ب ام و 650

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک کوپه اسپورت لوکس 1.2 میلیاردی 4 در که به وسیـله یک تیونر برجسته آلمانی قوی کردن یافته و علاوه بر ظاهر در قسمـت موتور و تعلیق هم با اصلاحاتی مواجه شده است. سری 6 که ساخته و پرداخته دستان هنرمند طراح ایرانی ب ام و یعنی نادر فقیه زاده است، از موتوری 8 سیلندر، 4.4 لیتری و 410 اسبی برخوردار است که شتابی بالا را عاید مالکان این محصول گوناگـون و زیبـا می کند . 650 در نمونه های کار نمـوده هم اینک حدود یک میلیارد تومان هزینه دارد.

مازراتی گرن کابریو s

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک رودستر وحشی ایتالیایی با هزینه 1 میلیاردی که تاکنـون هم زیبا، سریع و لوکس به نظـر می رسد. مازراتی که در کنار پورشه جزو نمادهای طبقات خیلی مرفه است در سـال های 88 تا 92 در 3 مدل گوناگون گرن کابریو، گیبلی و کواتروپورته به بازار ایران راه یافت و توانست فروشی مافوق فکر را تجربه نماید . موتور 8 سیلندر و 483 اسبی این خودرو یکـی از نقاط قوت رودستر تهیه پولونای ایتالیا است که صدای دلنشینی داشته و در کمتر از 4.4 ثانیه سریع 100 کیلومتر در ساعت می رسد.

لکسوس rx200

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

از عجایب روزگار این که یک خودروی ژاپنی نیمه لوکس را در بازار ایران به بهایی بیشتر از 1 میلیارد تومان خرید و فروخـتن می کنند و فردی هم تعجب نمی کند . شاسی بلند متوسط لکسوس که از موتور 2 لیتری و توربو با قدرت 280 اسب بخار بهره خواهد برد ، با گنجایش 5 سرنشین، لیست تکمیل امکانات و بدنه ای تیز و کشیده یکـی از خودروهای معزوف ایرانی هاست که در دو نسل قبلی همیشه فروخـتن مناسبی در بازار داشته گرچه در نسل تازه خود با دقت به هزینه گزافش چندان طالبی ندارد.

ب ام و i8 هفت رنگ

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک خودروی اسپورت پاک آلمانی که به مدد یک کاور بدنه که هفت رنگ است و در مقابل شعاع نور ظاهر جذابی به خود می گیرد. این کوپه هیبریدی که بهایی 1.5 میلیاردی دارد از موتوری الکتریکـی در کنار یک پیشرانه سه سیلندر توربو سود برده که مجموعا 362 اسب بخار قدرت را در اختیار راننده قرار خواهـد داد . زیبـا است آگاه باشید این سوپر اسپورت آلمانی در هر 100 کیلومتر فقط 2.2 لیتر بنزین استفاده می کند و با شتابی معادل 4.5 ثانیه تا بیشتر از 285 کیلومتر سرعت می گیرد.

ولوو xc90

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

این خودرو 1.1 میلیاردی که در شمار معزوف ترین خودروهای لوکس بازار ایران قرار دارد با کمک پیشرانه معـروف تی 6 که یک نمونه 2 لیتری 4 سیلندر و توربو است ضمن عرضه قدرتی معادل 220 اسب به راننده، هیچ کجا کم نخواهـد آورد و در عین توان مناسب در قسمـت آفرود از سواری خیلی نرم و با کیفیت و اتاق مجلل و ایمن سود خواهد برد . سواری محصولات ولوو حسی از اطمینان را به سرنشینان انتقال خواهـد داد چرا که تمام چیز در کمال آرامش تعداد خورده و خبری از سروصدا نیست.

پورشه 911 توربو

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک کوپه وحشی و فقـط اسپورت است که با قیمتی سه میلیارد تومانی در کمتر از سه ثانیه سریع 100 کیلومتر درساعت رسیده و تا 330 کیلومتر در ساعت هم سرعت می گیرد. فناوری آلمانی که قبلا در یکـی از گالری های معـروف پایتخت جا خوش نمـوده بود محصول سـال 2015 بوده و بارها در سطح شهر در حال تخت و تاز دیده شده است. موتور این خودرو بیشتر از 500 اسب بخار قدرت دارد و با حجم 3800 سی سی یک نمونه 8 سیلندر توربو است.

مطلب مرتبط:

منتشر کردن نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+ وs9

تغذیه سالم برای سلامتی بهترموضوعات :
جالب , خبر

درباره نویسنده

سلام دوستان. ما سعی داریم بروزترین مطالب را در زمینه های مختلف برای شما درج کنیم. امیدوارم خوشتون بیاد و ما را حمایت کنید.

sajad002 80 نوشته در ورلدکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *