no-img
ورلدکده

نکته هایی در مورد کفش پاشنه بلند- کفش پاشنه بلند- worldkade ورلدکده

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
نکته هایی در مورد کفش های پاشنه بلند
zip
خرداد ۵, ۱۳۹۷

نکته هایی در مورد کفش های پاشنه بلند


نکته هایی در مورد کفش پاشنه بلند

 

در این مطلب از سایت worldkade قصد داریم نکته هایی در مورد کفش های پاشنه بلند برای کاربران عزیز مخصوصا  علاقه مندان به  کفش های پاشنه بلند به اشتراک قرار دهیم . امیدواریم مقاله نکته هایی در مورد کفش های پاشنه بلند مورد توجه شما قرار بگیرد و از نکات آن بهرمند گردید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

 

هیچ کس نخواهد توانست جذابیت کفش های پاشنه بلند را انکار نماید . ولی جذابیت کفش های پاشنه بلند تا وقتی است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد. ما در این مطلب ۶ لباس که نبایستی با کفش پاشنه بلند پوشیده گـردد را برای شما جمع آوری نمـوده ایم :

شلوارک های جین

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

یکـی از اشتباهات رایـج دربـاره شلوارک های جین، به تن کردن آن ها با کفش های پاشنه بلند است. چنان چه می خواهید استایلی شیک و ترند داشته باشید می توانید شلوارک های جین را با کفش های اسپرت و یا کفش های تخت بپوشید. ولی چنان چه نیز کماکان اصرار به به تن کردن کفش های پاشنه بلند همراه شلوارک های جین دارید می توانید از صندل های با پاشنه یکسره استفاده نمایید .

دامن های کوتاه

یکـی دیگر از ۶ لباس که نبایستی با کفش پاشنه بلند پوشیده شود، دامن های کوتاه است. هر چقدر قد دامن شما کوتاه تر باشد باید پاشنه کفش شما هـم به همـان حد کوتاه شود. به تن کردن دامن بسیار کوتاه همراه با کفش پاشنه بلند می تواند ظاهری نامناسب ایجاد نماید . ولی در عوض می توانید دامن های کوتاه را با صندل های تخت بپوشید و ظاهری شیک و ترند به وجود آورید.

شلوارهای گشاد

یکـی از به تن کردن کفش های پاشنه بلند همراه با شلوارهای گشاد می تواند قد پاهای شما را بلندتر نشان دهد ولی نکته مورد دقت این است که نوک کفش شما باید بسته باشد و از به تن کردن کفش های پاشنه بلند جلو باز اجتناب شود.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

دامن های میدی

یکـی دیگر از لباس های که نبایستی با کفش پاشنه بلند پوشیده شود، دامن های میدی است. به تن کردن دامن های میدی با صندل های پاشنه بلند یک کابوس است. چون استـایل دامن های میدی و صندل های پاشنه بلند خیلی گوناگـون است و هیچ شباهتی با همدیـگر ندارد. برتریـن استـایل با دامن های میدی به تن کردن کفش های پاشنه بلند نوک تیز است.

لگین ها

یکـی دیگر از اشتباهات رایـج به تن کردن کفش های پاشنه بلند با لگین است. کوشش نمایید زمان به تن کردن لگین از کفش های ورزشی استفاده نمایید .

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند که راه رفتن با آن ها سخت است.

زمان خرید کفش های پاشنه بلند به راحت بودن کفش ها ارزش دهید. کوشش نمایید کفش هایی را خریداری نمایید که در آن ها احساس آسانـی می نمایید . چون راه رفتن درست و با اعتماد به نفس می تواند شیک بودن شما را خیلی بیشتر نماید .

کاربران عزیز مقاله نکته هایی در مورد کفش های پاشنه بلند در اینجا به پایان رسید.همان طور که مشاهده می نمایید مطالب و موضاعات این سایت بسیار متنوع می باشند و شما براحتی می توانید در رابطه با هر موضوعی مطالب تخصصی دریافت نمایید.  از توجه و همراهی شما با این مطالب صمیمانه سپاسگزاریم.

شاد و پیروز باشید

 دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.