no-img
ورلدکده

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
آشنای با ۸ ماشین لوکس در تهران
zip
خرداد ۲۵, ۱۳۹۷

آشنای با ۸ ماشین لوکس در تهران


آشنای با ۸ ماشین لوکس در تهران

ما در این مطلب از سایت worldkade می خواهیم شما را با  ۸ ماشین لوکس در تهران آشنا کنیم. با پیشرفت رو به روز صنعت ماشین شاهد تولید انواع مختلفی از ماشین ها گران قیمت و شیک هستیم قصد داریم به برخی از آنها که وارد بازار تهران شده اشاره کنیم . در ادامه با ما همراه باشید

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهرانقیمت ماشین های لوکس در تهران,ماشینهای لوکس دنیا,نام خودروهای لوکس,خودروهای فوق لوکس,ماشین هایه لوکس,عکس ماشینهای لوکس,قیمت ماشین های لوکس در تهران,ماشینهای لوکس دنیا,نام خودروهای لوکس,خودروهای فوق لوکس,ماشین هایه لوکس,عکس ماشینهای لوکس,ماشینهای لوکس خارجی,خودروهای لوکس بنز

لوکس بودن معیاری است که در ایران در مورد آن خلط مقوله شده و به واسطه اختلاف گسترده هزینه خودرو در ایران و کشورهای همسایه، مفهومی که از ماشین لوکس در ذهن عامه مردم وجود دارد فارغ از واقعیت های دنیا ی است. بر این مبنا کمتر فردی وجود دارد که در امارات یا ترکیه خودرویی مثل رنو، هیوندای، تویوتا، لکسوس و کیا را یک ماشین لوکس به معنای دقیق کلمه بداند. در ایران ولی اقسامی از ساخته های این چند مـارک با دارا بودن بعضـی تجهیزات که در ماشین های تولید درون کمتر یافت می شوند، زمینه یک انحراف را به وجود آورده اند. اینجا در یک گزارش زیبـا به سراغ ۸ خودروی لوکس واقعی می رویم که در خیابان های پایتخت جولان می دهند و تعداد خیلی انگشت شماری از ساکنان پایتخت قادر به خریداری آنان می باشند . مالکان این خودروها که به نوعی سلاطین سرعت و ثروت در خیابان های تهران می باشند بعضا با نام ریچ کیدز، مایه دار و اسامی همانـند شناخته خواهند شـد ولی برتریـن توصیف برای آنان لفظ عشق ماشین است. این شما و این ۸ ماشین لوکس عشاق ماشین .

مرسدس بنز s500 مدل ۲۰۱۴

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس ایران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس ایران

یک لیموزین باوقار و افسانه ای با یک موتور ۸ سیلندر پنج لیتری که قدرتی بیشتر از ۴۰۰ اسب بخار و قیمتی بالغ بر سه میلیارد تومان دارد. این خودرو که بالاترین لیست تجهیزات را با خوددارد با طول ۵.۱۰ متر یکـی از بلندترین سدان های موجود در کشور هم بوده که معـمولاً در دنیا مورد استفاده روسای جمهور و مقامات اقتصادی و سیاسی است. چرم، چوب، فرش، کروم و دوخت اعلا از جمله مشخصات زیبـا اتاق این لیموزین آلمانی است.

پورشه پانامرا ۴s منصوری

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

این سدان ۴ درِ فست بک آلمانی که علاوه بر کیت ظاهری از تغییرات فنی تیونر معـروف ایرانی یعنی کوروش منصوری هم سود خواهد برد ، با قیمتی بالغ بر ۱.۵ میلیارد تومان از موتوری توربو با حجم ۴۸۰۰ سی سی سود خواهد برد که قدرتی بیشتر از ۴۵۰ اسب بخار را تحویل راننده داده ضمن این که برتریـن فضای ممکن را به لحاظ آسانـی و زیبایی در اختیار ۴ سرنشین خود قرار خواهـد داد . زیبـا است آگاه باشید که استفاده سوخت موتور این هیولا در شهر بیشتر از ۱۶ لیتر درهر صد کیلومتر است.

ب ام و ۶۵۰

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک کوپه اسپورت لوکس ۱.۲ میلیاردی ۴ در که به وسیـله یک تیونر برجسته آلمانی قوی کردن یافته و علاوه بر ظاهر در قسمـت موتور و تعلیق هم با اصلاحاتی مواجه شده است. سری ۶ که ساخته و پرداخته دستان هنرمند طراح ایرانی ب ام و یعنی نادر فقیه زاده است، از موتوری ۸ سیلندر، ۴.۴ لیتری و ۴۱۰ اسبی برخوردار است که شتابی بالا را عاید مالکان این محصول گوناگـون و زیبـا می کند . ۶۵۰ در نمونه های کار نمـوده هم اینک حدود یک میلیارد تومان هزینه دارد.

مازراتی گرن کابریو s

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک رودستر وحشی ایتالیایی با هزینه ۱ میلیاردی که تاکنـون هم زیبا، سریع و لوکس به نظـر می رسد. مازراتی که در کنار پورشه جزو نمادهای طبقات خیلی مرفه است در سـال های ۸۸ تا ۹۲ در ۳ مدل گوناگون گرن کابریو، گیبلی و کواتروپورته به بازار ایران راه یافت و توانست فروشی مافوق فکر را تجربه نماید . موتور ۸ سیلندر و ۴۸۳ اسبی این خودرو یکـی از نقاط قوت رودستر تهیه پولونای ایتالیا است که صدای دلنشینی داشته و در کمتر از ۴.۴ ثانیه سریع ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

لکسوس rx200

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

از عجایب روزگار این که یک خودروی ژاپنی نیمه لوکس را در بازار ایران به بهایی بیشتر از ۱ میلیارد تومان خرید و فروخـتن می کنند و فردی هم تعجب نمی کند . شاسی بلند متوسط لکسوس که از موتور ۲ لیتری و توربو با قدرت ۲۸۰ اسب بخار بهره خواهد برد ، با گنجایش ۵ سرنشین، لیست تکمیل امکانات و بدنه ای تیز و کشیده یکـی از خودروهای معزوف ایرانی هاست که در دو نسل قبلی همیشه فروخـتن مناسبی در بازار داشته گرچه در نسل تازه خود با دقت به هزینه گزافش چندان طالبی ندارد.

ب ام و i8 هفت رنگ

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک خودروی اسپورت پاک آلمانی که به مدد یک کاور بدنه که هفت رنگ است و در مقابل شعاع نور ظاهر جذابی به خود می گیرد. این کوپه هیبریدی که بهایی ۱.۵ میلیاردی دارد از موتوری الکتریکـی در کنار یک پیشرانه سه سیلندر توربو سود برده که مجموعا ۳۶۲ اسب بخار قدرت را در اختیار راننده قرار خواهـد داد . زیبـا است آگاه باشید این سوپر اسپورت آلمانی در هر ۱۰۰ کیلومتر فقط ۲.۲ لیتر بنزین استفاده می کند و با شتابی معادل ۴.۵ ثانیه تا بیشتر از ۲۸۵ کیلومتر سرعت می گیرد.

ولوو xc90

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

این خودرو ۱.۱ میلیاردی که در شمار معزوف ترین خودروهای لوکس بازار ایران قرار دارد با کمک پیشرانه معـروف تی ۶ که یک نمونه ۲ لیتری ۴ سیلندر و توربو است ضمن عرضه قدرتی معادل ۲۲۰ اسب به راننده، هیچ کجا کم نخواهـد آورد و در عین توان مناسب در قسمـت آفرود از سواری خیلی نرم و با کیفیت و اتاق مجلل و ایمن سود خواهد برد . سواری محصولات ولوو حسی از اطمینان را به سرنشینان انتقال خواهـد داد چرا که تمام چیز در کمال آرامش تعداد خورده و خبری از سروصدا نیست.

پورشه ۹۱۱ توربو

 آشنایی با 8 ماشین لوکس حال حاضر در بازار تهران

آشناشدن با ۸ ماشین لوکس در تهران

یک کوپه وحشی و فقـط اسپورت است که با قیمتی سه میلیارد تومانی در کمتر از سه ثانیه سریع ۱۰۰ کیلومتر درساعت رسیده و تا ۳۳۰ کیلومتر در ساعت هم سرعت می گیرد. فناوری آلمانی که قبلا در یکـی از گالری های معـروف پایتخت جا خوش نمـوده بود محصول سـال ۲۰۱۵ بوده و بارها در سطح شهر در حال تخت و تاز دیده شده است. موتور این خودرو بیشتر از ۵۰۰ اسب بخار قدرت دارد و با حجم ۳۸۰۰ سی سی یک نمونه ۸ سیلندر توربو است.

مطلب مرتبط:

منتشر کردن نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+ وs9

تغذیه سالم برای سلامتی بهترموضوعات :
جالب , خبر

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *