no-img
ورلدکده

نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+ و s9

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
منتشر کردن نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+ و s9
zip
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

منتشر کردن نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+ و s9


منتشر کردن نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+وS9

در این مطلب از سایت worldkade در مورد نخستین آپدین نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+وS9 توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم. این گوشی ها پرچمداران سامسونگ هستن که در مورد نخستین آپدیت این گوشی اطلاعات را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید در ادامه آن را مطالعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

سامسونگ الکترونیکس,سامسونگ گوشی,نمایندگی سامسونگ,لوازم خانگی سامسونگ,قیمت گوشی سامسونگ s9قیمت گوشی سامسونگ s9 ,قیمت گوشی سامسونگ s9 2017,قیمت گوشی s9 سامسونگ,قیمت سامسونگ s9,قیمت سامسونگ s9 پلاس,سامسونگ گلکسی اس ۹ پلاس,مشخصات گوشی سامسونگ s9,samsung s9 مشخصات

منتشر کردن نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+ و s9

منتشر کردن نخستین آپدیت سامسونگ برای گلکسی S9+ و s9

پرچمدار تازه سامسونگ در کنگره دنیای تلفن همراه معرفی شد ولی هنوز در هیچ بازاری ارائـه نشده است. این شانس وجود دارد که بعضـی از مشتریان موبایل های پیش سفارش داده شده را اخذ نمـوده باشند.

در بعضـی کشورها سامسونگ اثبات نمـوده است که گلکسی S9 و S9+ یک هفته زود تر از ارائـه به بازارها (۱۶ مارس) در دسترس خواهد بود.این اولیـن به روز رسانی است که برای گلکسی S9 و S9+ می آید و سامسونگ تصمیم گرفته است تا پچ امنیتی مارس را انتشارداده نماید . در ادامه با تغییرات لیست تغییرات (Change log) همراه ما باشید.

بر حسب لیست تغییرات(Change log) فایل به روز رسانی ۲۴۲ مگابایت حجم دارد و احتمالا حاوی درمـان ثبات دستگاه، از میـان بردن اشکال و درمـان در کارکرد و ضمناً خصوصیات ی تازه و یا بیشتر شدن یافته خواهد بود. گلکسی S9 و S9+ در موج دوم اخذ به روز رسانی امنیتی ماه مارس قرار دارد. موج اول موبایل گلکسی A8 ورژن ۲۰۱۸ بود که آن را در اوایل هفته اخذ کرد. موفق و پیروز باشید.

مطلب مرتبط:

با خواص زنجبیل بیشتر آشنا شوید

ترفندهای ساده و خلاقانه ای برای زندگیدیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *