no-img
ورلدکده

آیا پیامی ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
آیا پیامی ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است
zip
تیر ۳۰, ۱۳۹۷

آیا پیامی ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است


آیا پیامی ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است

در این مطلب از سایت دهکده جهانی می خواهیم در مورد اینکه آیا پیامی ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم . پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. پیام ترامپ به مردم ایران,دانلود پیام نوروزی ترامپ,پیام ترامپ به ایران,متن کامل پیام نوروزی ترامپ,متن پیام تبریک ترامپ,پیام تبریک نوروز ترامپ,پیام نوروزی دونالد ترامپ,پیام ترامپ برای مردم ایران

پیام ترامپ به مردم ایران,دانلود پیام نوروزی ترامپ,پیام ترامپ به ایران,متن کامل پیام نوروزی ترامپ,متن پیام تبریک ترامپ,پیام تبریک نوروز ترامپ,پیام نوروزی دونالد ترامپ,پیام ترامپ برای مردم ایران

آیا پیامی ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است

آیا پیامی ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است

مصیب نعیمی کارشناس مسائل خاورمیانه درباره پیام ترامپ به بشار اسد مبنی بر عقب نشینی آمریکا از سوریه مشروط بر خروج ایران از خاک این کشور اظهار کرد: این پیام ترامپ نیست بلکه خواست نتانیاهو است که از زبان رئیس جمهور بیان می‌شود.

وی با بیان اینکه ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی با شروع بحران در سوریه به دنبال تغییر رژیم قانونی بشار اسد در این کشور بودند، گفت: هدف آن‌ها از تغییر رژیم قانونی در سوریه نگرانی از تاثیرگذاری ایران و محور مقاومت در منطقه بود.

کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان اینکه در آغاز بحران سیاسی در سوریه، حکومت قانونی آن به شدت ضعیف بود تصریح کرد: ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی با سوء استفاده از این وضعیت و با حمایت از گروه‌های تکفیری و تروریستی مانند داعش تلاش کردند در منطقه حضور یابند و منافع خود را تامین کنند.

نعیمی با بیان اینکه اکنون نزدیک به هشت سال از بحران سیاسی کشور سوریه گذشته و حکومت مشروع و قانونی آقای بشار اسد در این کشور هر روز منسجم‌تر و قدرتمند‌تر شده است افزود: آمریکایی‌ها و هم پیمانان آن به خوبی می‌دانند که دیگر در شرایط و جایگاهی نیستند که در سوریه بمانند؛ بنابراین تلاش می‌کنند با  جنجال‌های تبلیغاتی خروج خود از این کشور را توجیه کنند.

وی در پایان با بیان اینکه هیچ نیروی نظامی سیستماتیک ایرانی در خاک کشور سوریه وجود ندارد و نیرو‌های ما در قالب نیرو‌های مشورتی و مشاوران نظامی به در خواست دولت قانونی بشار اسد در این کشور حضور دارند خاطر نشان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی فهمیده اند که درباره مسئله سوریه شکست خورده اند و اکنون برای توجیه خروج خود از خاک این کشور این جنجال‌های تبلیغاتی پوچ و بی پایه و اساس را مطرح می‌کنند.

پیام ترامپ به اسد جنجال تبلیغاتی است.
کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: پیام ترامپ به بشار اسد مبنی بر عقب نشینی آمریکا مشروط بر خروج ایران،جنجال تبلیغاتی است.

مطلب مرتبط:

بررسی ساختار مو و دلایل ریزش آن

آموزش بازیابی پسورد اکانت مایکروسافتموضوعات :
جالب , خبر

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *