no-img
ورلدکده

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟ - دهکده جهانی

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
شهریور ۶, ۱۳۹۷

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟


چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟

در این پست قصد داریم از سایت دهکده جهانی در مورد  موضوعاتی همچون چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟ ، تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام , چگونه آخرین بازدید اینستاگرام را ببینیم , دانلود برنامه تشخیص انلاین بودن در اینستاگرام , دیدن , مشاهده آخرین بازدید در اینستاگرام , چگونه اخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم , active today در اینستاگرام توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم.

همان طور که می دانید این روزه ها آپدیت های جدیدی که از اینستاگرام منتشر شده است که قابلیت ها و امکانات جدیدی به اینستاگرام اضافه شده است، یکی از این قابلیت ها نمایش آخرین بازدید افراد است اما بعضی افراد هستند که تمایلی ندارند این قابلیت برای آنها فعال باشد ، ما در اینجا برای اینگونه افراد نحوه غیر فعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام را برای این اشخاص قرار داده ایم که می توانید با همراهی کردن ما تا انتهای اطلاعات لازم را کسب نمایید. همراه ما باشید.

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟

چطور خصوصـیت ” آخرین  بازدید ” را در اینستاگرام غیرعـادی نمایید تا دوستان‌تان متوجه نشوند آخرین بار چه وقتی از اینستاگرام استفاده کردید یا در اینستا گرام فعال بوده اید؟ چنان چه شما از لست سین اینستا گرام اطلاع ندارید باید آگاه باشید که همچین امکانی فراهم است تا رفیـق ها شما متوجه شوند که آخرین بار چه وقتی از اینستا گرام استفاده نمـوده اید. با ماهمراه باشید تا شیوه غیر فعال کردن آن را برای شما قدم به قدم آموزش دهیم.

بعضـی اشخـاص گمان می‌کنند این خصوصـیت احتمالا انـدکی حریم فردی را رعایت نمی کند و این مقوله که شما تا چه وقتی آنلاین بوده اید احتمالا حریم فردی شما حساب گـردد و به این علـت تمایل دارند که این مقوله را غیر فعال کنند. ولی اینکه چطور رفیـق ها شما از آخرین بازدید شما اطلاع پیدا می کنند و چطور می توانید این مقوله را غیر فعال نمایید را در ادامه با هم مرور می کنیم.

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟

اینستاگرام در ورژن های پیش ویژگی  با عنوان “آخرین بازدید یا آخرین کار ” ایجاد نمـوده است که به رفیـق ها شما آخرین باری که در این اپلیکـی شن آنلاین بودید را نشان می‌دهد. ولی این اطلاعات کجا نمایش داده می شود ؟  وقتی که شما در اینستا گرام با فردی چت می نمایید   یا پیغام می دهید در لیست چت های آن شخـص قرار می گیرید دقیقا  در قسمـت پیام‌های مستقیم اینستاگرام در پایین رفیـق ها دیگری که با آن‌ها چت یا تگ نمـوده اید نشان داده می‌شود. پس شما فقط کافی است به پیغام های خود در اینستاگرام ربوید و این آخرین کار را که به شیوه تک حرف انگلیسی (M چند دقیقه قبل) (h چند ساعت قبل) (d چند روز قبل) (w چند هفته قبل) و …نشان داده می شود . ضمناً شما می‌توانید آخرین باری که دوستان‌تان در اپلیکـی شن فعال بودند و برای شما کامنت گذاشتند را هـم مشاهده نمایید .

بدون فهمیدن فـرد مورد نظـر استوری های وی را ببینیم

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟

قابل درک است که بعضـی اشخـاص انـدکی نسبت به این مورد نگران می باشند ، اشخاصـی که می‌خواهند تمام متوجه شوند که چه وقتی شما دزدکی عمل می‌کردید. اما، خوشبختانه روشی برای غیرعـادی این خصوصـیت وجود دارد.

اما این مقوله را تنها اشـخاصی که شما آن‌ها را دنبال یا فالو می‌نمایید و پیغام مستقیم فرستاده اید یا آن ها فرستاده اند می‌توانند این خصوصـیت یا آخرین کار را ببینند. پس این خصوصـیت برای اشـخاصی که به شما پیغام نداده اند (یا شما به آن ها پیغام نداده اید) قابل مشاهده نیست. حتی چنان چه قبلا با فردی چت نمـوده باشید ولی حال یکدیـگر را فالو نمی نمایید باز هم غیر قابل مشاهده نیست.

چطور متن، فیلم و عکس از اینستاگرام دانلود کنیم؟

نکته دوم اینکه، چنان چه شما اینستاگرام خود را تا سپتامبر ۲۰۱۷ ایجاد نکرده‌اید، شما مسائـل ایجاد شده را نمی بینید .

اگر شما کاربران هاو کن یو می‌خواهید بطور دستی آن را غیرعـادی نمایید و جبران ایجاد نکردن را بنمایید ، شیوه انجام آن در پایین آمده است:

وارد بخـش تنظیمات کاربری خود شوید. ابتدا باید بر روی آیکون سمت راست کلیک نمایید تا وارد کاربری خود شوید.

از اینجا، بر مورد “تنظیمات” کلیک نمایید . چنان چه از آیفون استفاده می‌نمایید مورد تنظیمات شبیه چرخ‌دنده است و چنان چه از اندروید استفاده می‌نمایید به ظاهـر سه نقطه عمودی است. چنان چه به قسمت‌های پایین‌تر منو بروید، گزینه‌ای میله‌ای ظاهـر کنار مورد “وضعیت کار ” یا show activity status می‌یابید.

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟

آن را خاموش نمایید و از کار غیر قابل نمایش در اینستاگرام لذت ببرید.

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟

اما ، اکنون شما نمی‌توانید آخرین باری که دوستان‌تان کار داشته‌اند را هـم مشاهده نمایید . ولی واقعا به این مسئله ارزش می‌دهید؟

امیدوارم از این مطلب و آموزشی که در سایت دهکده جهانی برای شما قرار دادیم لذت برده باشید. ما سعی داریم از این قبیل آموزش های کاربردی را برای شما درج کنیم و شما می توانید با همراهی کردن ما در مطالب بعدی ما را همایت کنید. موفق و پیروز باشید.

مطلب مرتبط:

نحوه غیره فعال کردن آپدیت خودکار در ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸.۱ ،۱۰

چطوری فایلهای حذف شده و اطلاعات را بازگردانی کنیم؟

نکته های که باید موقع خرید ماشین در نظر بگیرید

چگونه کنترل قابلیت والدین را بر روی یوتیوب فعال کنیم

اسپاتیفای چیست؟ و نحوه کار با آن چگونه است؟موضوعات :
آموزش , نرم افزار

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *