no-img
ورلدکده

نکته های مهم پیش از خریدن گوشی 2018 - 97

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
نکته های مهم پیش از خریدن گوشی ۲۰۱۸ – ۹۷
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
zip
مرداد ۲۱, ۱۳۹۷

نکته های مهم پیش از خریدن گوشی ۲۰۱۸ – ۹۷


نکته های مهم پیش از خریدن گوشی ۲۰۱۸ – ۹۷

در این مطلب می خواهیم توضیحاتی در مورد نکته های مهم پیش از خریدن گوشی برای شما عزیزان ارائه کنیم. زمانی که می خواهید گوشی خریداری کنید می بایست یکسری نکات را در نظر داشته باشید تا آن گوشی که مد نظر شما می باشد را خریداری کنید و به مرور زمان به مشکل بر نخورید. پس تا انتهای این مطلب با این نکات کاربردی همراه ما باشید.

نکته های مهم پیش از خریدن گوشی 2018 - 97

۱- موبایل اندرویدی یا ios

سوالل خیلی آشنا و اما جـدال بر انگیز که بعضـی در همـان ابتدا تصمیم خود را می گیرند و بخی هم پـس از سال ها در این رابطـه مردد می باشند . مطمئنا چنان چه با هر دو سیستم عامل کار نمـوده باشید کار راحـت تری مقابل دارید. شما کاربران هاو کن یو چنان چه تلفن همراه شما هوشمند دارید با شانس بالا یا آیفون است یا اندروید. سیستم عامل گوگل و اپل ۹۰ درصد همه تلفن های هشمند را در بر می گیرند، و شما را در مکان خود نگه می دارند.

همان گونه که اطلاع داریـد اندروید یک سیستم عامل مأخذ باز و یا open source  است و طبیعتا امکانات فردی سازی و سفارشی سازی خیلی زیادتری را از ios  برای شما فراهم می ورد. در سوی دیگر ios با ظاهر آسان و لی ماهر و دوست داشتی که سـال هاست از مشخصه های آن است همراه خود دارد. نکته دیگر بروزرسـانی و به روز رسانی سیتم عامل است که در این زمینه بر روی  ios  بیشتر می توانید حساب نمایید چرا که تا سـال ها برای شما آخرین به روز رسانی ها در دسترس قرار می گیرد ولی در اندروید گوگل با محدودیت هایی مواجه می باشید . اما به واسطه این متن باز بودن اندروید توانایی دور زدن تحریم ها و … به مراتب فراهم تر است و در کـل امکانات بیشتر و یا احتمالا بتوانید بگوییم استفاده زیادتری از یک موبایل اندرویدی خواهید برد.

۲- کدام یک

در کـل پیش از خرید موبایل همراه مراقب باشید که چنان چه قرار است استفاده زیاد با حجم کاری بالا از موبایل خود در حوزه های گوناگون داشته باشید و یا موبایل تلفن همراه قرار است برای شما نقشی نزدیک به یک pc  همراه را داشته باشد به نظـر می رسد اندروید مورد مناسب تری برای شما باشد.

در سوی دیگر چنان چه قرار نمی بـاشد بسیار درگیر نرم افزار های گوناگون و یا کار های تخصصی و نرم افزاری شوید ios  را گزینش نمایید . ضمناً از طرف دیگر چنان چه استفاده های معمول و ماهر با پرستیژ بالا از یک موبایل توقع دارید که با سرعت و رابطـه کاربری خوب تمام چیز را در اختیار شما بگذارد، خوب است به سراغ محصولات اپل بروید.

۳- گزینش هزینه قبل از خرید گوشی

نکته های مهم پیش از خریدن گوشی 2018 - 97

انتظاراتتان پیش از خرید موبایل از آن چیست؟ رنج قیمتی شما در چه محدوده ایست؟ با دقت به امکاناتی که از موبایل خود انتظار دارید هزینه نمایید . خرید و دارا بودن یک موبایل گران هزینه و استفاده نکردن از امکانات احتمالا دور ریختن پول شما باشد چرا که شما این امکانات و استفاده ای که در حال حاظر از موبایل دارید با نصف هزینه هم می توانستید داشته باشید.

شما کاربران هاو کن یو مثل همیشه منطقی تصمیم بگیرید، انـدکی پژوهش نمایید و اطلاعات ضـروری را کسب نمایید . بعضـی از موبایل ها هم علاوه برقیمت موبایل هزینه دیگری هم از شما  خواهند گرفت که این مساله و اما هزینه در مـارک های مشهـور به مراتب بیشتر است. به عنوان مثال هزینه همـه شده یک آیفون x  در کارخانه حدود ۴۱۲.۷۵ دلار است که اپل آن ها را با قیمت ۹۹۹ دلار به فروخـتن میرساند. و این یعنی سود ۵۹ درصدی برای هر گوشی.

۴- لازم نمی بـاشد قطعا مـارک معروف بخرید

بر خلاف فکر عموم مردم، بیشـتر از تلفن های خوب در بازار وجود دارند که هیچ یک تهیه مـارک های مشهـور نیستند و شما فقـط هزینه مـارک هم نمی پردازید. اما باورش احتمالا دشوار باشد چون در ذهن عموم اینطور جا افتاده که فلان مـارک برتریـن است. باید دانست که تلفن های بیشتری وجود دارند امکانات و دشوار افزار شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان می آورند ولی صرف مشهـور نبودن مـارک قیمت های به ماتب کمتری را به شما توصیه می دهند.

چه چیزی بیشتر برایتان ارزش دارد؟

باتری؟ دوربین؟ هزینه کل؟ باید ببینید که تمایل داریـد با تلفن چه کار نمایید و هدف های و ایده های روشن و مشخصی دربـاره مصارف تلفن خود داشته باشید. ببینید از کدام مثارف تلفن در زندگـی روزمره ی خود بیشتر استفاده مینمایید .

۵-آیا اصلا به تلفن هوشمند احتیـاج دارید؟ آن هم پر قدرت ترین؟

نکته های مهم پیش از خریدن گوشی 2018 - 97

اگر واقعا تلفن همراه را برای پیغام دادن و زنگ زدن تمایل داریـد خوب است از همـان مدل های آسان استفاده نمایید . هرچند که بعید است دیگر بخواهید به سمت این موبایل های آسان بروید. ولی حال که تصمیم بر خرید موبایل های هوشمند دارید آیا قطعا باید به سراغ گران هزینه ترین و قدرت مند ترین نوع موبایل ها بروید؟ اصلا هدفتان از گزینش این موبایل چیست؟

بالا تر گفتیم که پیش از خرید موبایل همراه هدف خود را از معیـن نمایید . برخـی وقتها شما به علـت تعدد نرم افزار ها و یا دشوار افزاری که هر یک از شما میخواهند و دوست ندارید برای این باز ها و اپلیکـی شن ها با نماید ی سرعت و .. متوجه شوید ناچار می باشید به سراغ پر قدرت ترین ها بروید.

به هر حال با چندین دیوایس پیش از خرید موبایل کار نمایید و مشخصات نرم افزاری و دشوار افزاری ان ها را برسی نمایید و آگاه باشید که با دقت به استفاده ای که قرار است از موبایل داشته باشید چه مقدار مشخصات دشوار افزاری ضـروری دارید.

۶-زمان مناسب برای خرید را آگاه باشید

نکته های مهم پیش از خریدن گوشی 2018 - 97

اما شما کاربران هاو کن یو احتمالا از این مقوله مطلع می باشید ولی با این حال هیچوقت به محض داخل جدیدترین تلفن به بازار آن را نخرید. این کار واقعا احمقانه است. تب و تاب و اخباری که حول و هوش مـارک است قطعا شما را جذب خرید می کنـد . چنان چه که استرس ویژه ای برای هزینه کردن ندارید که مشکلی برای خرید هر نوع مـارک و هر نوع موبایل ن دارید ولی چنان چه یکـی از جـدال هایشما مقدار پولی است که قرار است هزینه نمایید و اما یک موبایل پر قدرت میخواهید اغلب پرچمداران هر مـارک که یکسال پیش وارد بازار شده اند برتریـن مورد برای خرید می باشند .

۷-دشوار افزار کهنـه به معنای دشوار افزار منسوخ نیست

چرا؟ برای اینکه تلفن های هوشمند ابزار تکنولوژیک جالبی می باشند و نیازی نمی بـاشد که قطعا جدیدترین نوع آنان را داشته باشید تا برتریـن کارکرد را داشته باشد. یک  Galaxy S7 یا Galaxy S6 حتی چنان چه جدیدترین مدل هم نباشد تاکنـون هم حس نو بودن به انسان خواهـد داد . تلفن ها با استفاده مستهلک خواهند شـد – یک مدل کهنـه ولی غیر مستهلک بگیرید و خواهید نگاه کـرد که فرق چندانی با جدیدترین مدل ها ندارد.

اما می توانید تلفن همراه های مرمت شده را هم بخرید.

مطلب مرتبط:

غذا هایی که دوران بارداری نباید بخورید

معایب و مزایای بوت لودر چیست؟ و در مورد بوت لودر گوشی بیشتر بدانید

آموزش بازیابی پسورد اکانت مایکروسافت

جدیدترین مدل کیف و کفش ۲۰۱۸ و۹۷

چطوری با دورین گوشی عکس حرفه ای بگیریم؟موضوعات :
فناوری اطلاعات

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *