no-img
ورلدکده

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید - دهکده جهانی - worldkade.ir

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
مرداد ۲۰, ۱۳۹۷

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید


با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید

در این مطلب می خواهیم شما را با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا کنیم . احتمالا برای شما هم پیش آمده که گوشی شما در بعضی از مواقع گمشده باشد یا نمی دانید آن را در کجا قرار داده اید و یادتان رفته است، شما با استفاده از این چند روش می توانید از این گونه مشکلات جلوگیری نمایید. در ادامه با این ۱۰ روش همراه ما باشید.

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید

 

ممانعـت از گم شدن موبایل کار دشوار ی است. آیا تلفن همراه خود را مدام گم می نمایید ؟ مدام به دنبال موبایل خود می باشید و یا آن را در هر مکانی جا می گذارید؟ چنان چه که با این مـوارد و یا مـوارد مشابه مواجه می باشید درحال حاضر شیوه هایی را برای ممانعـت از این اتفاق و پیدا کردن سریع موبایل تلفن همراه به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید

شما از محل کار به منـزل توسـط مترو که شلوغ است و تمام خسته و کسل می باشند برمی گردید، ناگهان وقتی که دست در جیب‌تان می‌نمایید تا موبایل خود را بردارید با یک واکنش سریع متوجه می‌شوید که گوشیتان زده شده است و در جیب تان نیست. یا وقتی که از تاکسی پیاده شدید میبینید که موبایل نه در جیبتان است و نه در کیف. اصلا این حس که دست در جیبتان می نمایید و متوجه می شوید که موبایل در جیبتان نیست مدام اتفاق می افتد و از دست ان سردرگم شده اید.  پـس از این اتفاق هم قلب شما سریع می زند, شکم شما تکان میخورد و مغز شما اوردرایو می‌کند. تنها به دلیـل می آورید که داشتید با آن حرف می‌کردید. ولی کجا جا ماند؟ وای !

۷ توانایی پنهـان اندروید که نمی دانستید

این وضعیت به نظـر شما کاربران هاو کن یو مطمئنا آشنا است. خب, باید گفت که حدود ۹۰ درصد از اشخاصـی که از تلفن همراه استفاده می کنند، حتی شما در معرض نوموفوبیا Nomophobia یا NoMoFo (ترس از نداشتن تلفن همراه) قرار دارید. ولی در اینجا ده ترفند آسان برای این که هیچوقت موبایل تان را از دست ندهید. با هاو کن یو همراه باشید.

۱- استفاده از حالت سایلنت وقـت دار در موبایل

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید

خوب اطلاع داریـد که گم شدن موبایل و یا افتادن آن در جایی و یا حتی جا گذاشتن آن در تاکسی و خودرو آن هم وقتی که موبایل سایلنت است یک دردسر بزرگ به حساب می آید. ولی قابلیتی در اکثر موبایل و اسمارتفون ها وجود دارد که شما موبایل را برای مدت وقتی مشخص سایلنت می نمایید و یا حالت سکوت را فعال می نمایید و پـس از ان مجدادا موبایل به حالت عادی باز می گردد. از این توانایی استفاده نمایید تا بعداً حتی چنان چه فراموش کردید موبایل را از حالت سکوت بیرون نمایید و موبایل جا ماند و یا جایی افتاد با ارتباط قابل پیدا کردن باشد و  ساعت موبایل تان بطور اتوماتیک زنگ بزند. «من من هرگز گوشیم را گم نمی کنم ولی وقتی که آن را گم میکنند در حالت سکوت است».

۲- استفاده از پایه و استند های موبایل

۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی

 

از پایه های متصل استفاده نمایید و همیشه گوشیتان را زمانـی که از آن استفاده می نمایید و یا نمی نمایید روی آن قرار دهید. فقط کافی است یک مورد از استند و یا پایه های کوچک را خریداری نمایید و در محل کار، منزل، و اما همراه خود از آن استفاده نمایید .  این کار سبب می گـردد که عادت نمایید در یک جای مشخصی از منزل، محل کار و ماشین گوشیتان را قرار دهید. و شانس جا ماندن و گم شدن ان تا درصد بالایی کم شدن پیدا نماید .  پـس از چند هفته به طرز باور نکردنی متوجه می‌شوید که دیگر زمانتان را روزانه صرف پیدا کردن موبایل تان نخواهید کرد.

۳- از اطرافیان کمک بگیرید

احتمالا این کار بسیار زیبـا به نظـر نرسد ولی می تواند کمک کننده باشد. هر زمان در گروهی حاظر می شوید به ویژه در مهمانی و عصری می های خانوادگی و دوستانه همیشه به رفیـق ها بسپارید که با دقت با سابقه درخشان شما در حفاظت و مواظبت کردن از موبایل به زمان بیرون شدن از همراه بودن موبایل همراه شما اطمینان حاصل نماید .

۴- استفاده از هدفون

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید

آمار ها به وضوح نشان خواهـد داد که اشخاصـی که با موبایل خود زیاد موسیقی گوش می دهند و یا اهل استفاده از هدفون و ایرباد ها به همراه موبایل می باشند شانس گم کردن موبایل در آن ها خیلی کم تر از سایـر اشخـاص است. علـت آن هم معیـن است. این اشخـاص مدام موبایل خود را به گوش خود متصل نمـوده اند و بر حسب عادت هر وقـت هم که از مکانی بیرون خواهند شـد سریع دست در جیب برده و اقدام به استفاده از موبایل برای گوش فرا دادن به موسیقی می کنند. که چنان چه موبایل همراه آن ها نباشد سریع متوجه ان می شوند.

۵- عکس پس زمینه

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید

این ترفند نسبتا پیدا شدن موبایل شما را با درصد بالایی تضمین می کند و الا آن که موبایل شما به سرقت رفته باشد.  در اپلیکـی شن یادداشت موبایل خود نام و حسـاب تلفن لازم و ضـروری و در دسترسی از خود یاد داشت نمایید و اسکرین شات بگیرید و آن را بـعد زمینه قفل صفحه یا بکگراند  موبایل خود قرار دهید و امیدوار باشید فردی که موبایل شما را پیدا می کند انسان خوبی باشد.

۶- گوشی را در جیب پشت نگذارید

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید

به همـان میزان که انـدازه موبایل های همراه بیشتر شدن پیدا نمـود در صد قرار دادن موبایل تلفن همراه در جیب پشت هم بیشتر شدن پیدا کرد. ولی شما هرگز موبایل خود را در جیب پشتی لباس خود قرار ندهید. با این کار جدای از این که موبایل به آسانـی از جیب شما بیرون می گـردد و شما متوجه این مقوله نمی شوید شانس سرقت ان هم خیلی بالاست. از طرف دیگر موبایل شما در معرض صدمـه های شدید هم قرار می گیرد.

۷استفاده از کاور ضخیم

۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی

باز هم با رشـد فناوری، ضخامت موبایل های همراه روز به روز کم شدن پیدا نمـود و به کمتر از یک سانتی متر رسید و حال دیگر شما به راحی وجود موبایل را در جیب و یا کیفتان احساس نمی نمایید . با خرید یک قاب و یا محافظ بزرگ و ضخیم دیگر شما همیشه به آسانـی از نداشتن حضور موبایل در جیبتان به موقع مطلع می شوید.

۸- از پاور بانک استفاده کنید

با ۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی آشنا شوید

یک پاور بانک خوب برای موبایل تان ساخته نمایید تا مجبور نباشید وقتی که در حال شارژ است موبایل را به حال خود رها نمایید . رها کردن و فراموش کردن موبایل در حالت شارژ یکـی از اتفاقات تکراری برای تمام است و با این کار علاوه براحتمال سرقت موبایل احتمال جا ماندن ان در محل های گوناگون هم بیشتر شدن پیدا می کند . با دارا بودن یک پاور بانک و قراردادن موبایل به همراه پاور بانک ئر جیب و یا کیف دیگر نگران موبایل خود نخواهید بود.

۹- یک عادت مناسب برای خود پیدا نمایید

برای خود یک عادت کاربردی ایجاد نمایید . برای مثال به خود عادت دهید که هر چند زمان یکبار از موبایل برای بررسی وقـت خود استفاده نمایید و یا اینکه پیغام رسان های خود را مدام چک نمایید . اما ایده گوش دادن به موسیقی هم که بالا تر گفتیم می تواند کاربردی باشد. و یا دست زدن به جیب در هر خروج و داخل ی. این عادت ها باید تکرار شوند تا ملکه ذهن شما شوند. ضمناً می توانید یک هشدار دهنده وقتی ساخته نمایید . این به شما کمک می کند تا هر چند ساعت موبایل تان را چک نمایید یا می توانید آن را برای هر چند دقیقه تنظیم نمایید .

۱۰- ردیابی موبایل زمانی که آن را گمشده است

۱۰ روش جلوگیری از گم شدن گوشی

این توانایی بسیار کاربردی و چاره ساز است.  ماتموبایل های هوشمند قابل ردیابی به دست خود شما می باشند . شما می توانید با تنظیم کردن موبایل علاوه بر پیدا کردن محل دقیق، اطلاعات ان را از راه دور پاک نمایید . ولی باید اقدامات و تنظیماتی را روی موبایل خود اعمال نمایید . این بخـش احتیاج به آموزش و توضیح مفصل است که پیش تر ما در هاو کن یو مقاله ای برای شما آماده نمـوده ایم که می توانید این آموزش را در لینک پایین مشاهده نمایید .

مطلب مرتبط:

روش باز کردن و کار با فایل ایمیج ISO در ویندوز

نحوه استفاده از آینه در منزل

معایب و مزایای بوت لودر چیست؟ و در مورد بوت لودر گوشی بیشتر بدانید

غذا هایی که دوران بارداری نباید بخورید

آموزش بازیابی پسورد اکانت مایکروسافتدیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *