no-img
ورلدکده

نحوه ساختن شماره مجازی - دهکده جهانی worldkade

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
نحوه ساختن شماره مجازی
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷

نحوه ساختن شماره مجازی


نحوه ساختن شماره مجازی

در این پست سعی داریم نحوه ساختن شماره مجازی را به شما آموزش دهیم . البته ربات های هستند که میتوانند برای شما شماره مجازی درست کنند اما ما در اینجا سعی داریم با یکسری از برنامه های خاص که مخصوص ساختن شماره مجازی هستند این کار را انجام دهیم ، شما می توانید از این شماره مجازی برای استفاده در تلگرام و واتساپ و دیگر کارها از ان استفاده کنید. در ادامه با توضیحاتی بیشتر با ما همراه باشید.

نحوه ساختن شماره مجازی

داشتن حسـاب مجازی در صفحه ها اجتماعی و اینترنتی میتواند کمک بیشتری به بیشـتر از اشخـاص نماید . به عنوان مثال شخصی، دارا بودن یک حریم خصوصی در فضای تلگرام برایش خیلی با ارزش است. ولی به شیوه علی رغم کوشش هایش بیشـتر به حسـاب تلفن وی دسترس خواهند داشت. اختصاص حسـاب مجازی میتواند مـوارد بیشـتر را در حوزه امنیت اطلاعات نماید چرا که حسـاب شما به شیوه مجازی در یک کشور دیگر تولید شده و پـس از چند روز از میـان خواهد رفت و دیگر هیچ کس به اطلاعات شما از طریق حسـاب تلفنتان دسترسی نخواهد داشت.

 اما حسـاب مجازی چطور ساخته می شود

همان گونه که در بالا اشاره شد حسـاب مجازی یک عدد با کد یک کشور دیگر به جز کشور ایران است. این حسـاب برای اقلام مختـلفی مثل چت کردن، تلفن های اینترنتی و ضمناً ثبت نام در سرویس های اجتماعی به کار خواهد رفت. نرم افزار های مختـلفی وجود دارند که میتوانند یک یا چند حسـاب مجازی برایتان تولید کنند ولی تمام آنها در ایران کاربرد ندارند. در پایین یکـی از نرم افزار های معزوف این کار را به نام Smart call ویژه اندروید را معرفی خواهیم نمـود و شیوه کار با آن را توضیح خواهیم داد. بـعد در ادامه با هاو کن یو همراه باشید.

فرض کنیم میخواهیم از حسـاب مجازی در نرم افزار تلگرام برای ساختن یک حساب کاربری تازه استفاده کنیم. وهله ها پایین را طی نمایید .

۱- نصب نرم افزار Smartcall

نحوه ساختن شماره مجازی

ابتدا لینک پایین را کلیک نمـوده و نرم افزار را از گوگل پلی دانلود نمایید . پـس از اتمام دانلود وهله ها نصب را پشت سر بگذارید.

دانلود نرم افزار smart call گوگل پلی

حال باید نرم افزار به درستی نصب شده باشد.

بعد از نصب وارد مکان نرم افزار شوید. با صفحه بالا مواجه خواهید شد.

۲-ساخت حساب کاربری

نحوه ساختن شماره مجازی

  • بعد از گذشت وهله پـس حال باید یک حساب کاربری در این نرم افزار بسازید. این نکته را به یاد داشته باشید که این اپلیکـی شن از امکانات دیگری هـم برخوردار است که می توانید از آنان اسفاده نمایید . مانند: فرستادن مسیج، برقراری ارتباط اینترنتی و…
  • حال باید در صفحه ای که در پایین مشاهده مینمایید حسـاب تلفن واقعی خود را وارد نمایید . به یاد داشه باشید که قطعا کشور ایران و کد +۹۸ را به درستی گزینش کرده باشید.
  • بعد از فشردن مورد next یک پیغام ازسمت کمپانـی این نرم افزار فرستادن می شود که حاوی یک کد ۶ رقمی است. پـس از اینکه کد را در محل مورد نظـر وارد کردید وارد مکان مهـم نرم افزار خواهید شد.

نحوه ساختن شماره مجازی

۳- ایجاد حسـاب مجازی

نحوه ساختن شماره مجازی

اگر در صفحه مهـم نرم افزار روی علامت سه خط کلیک نمایید  ≡ یک حسـاب را خواهید نگاه کـرد که همـان شماره مجازی شماست. از این حسـاب می توانید برای ثبت نام در بیشـتر از اپلیکـی شن هایی که از شما تقاضـای حسـاب تلفن مینمایند استفاده نمایید . در این صورت نه فقط اطلاعات خود را برای هیچ نرم افزاری فرستادن نخواهید کرد، چـرا که می توانید به شیوه کاملا ناشناس در فضای تلگرام حضور داشته باشید بدون آنکی فردی شما را بشناسد.

۴-استفاده در سرویس ها دیگر

حال از این بـعد می توانید به جای حسـاب ثابت خود حسـاب نشان داده شده را در هر سرویسی مثل تلگرام و اینستاگرام وارد نمایید . به این نکته مد نظر داشته باشید که احتمالا برای اثبات یا Varification سرویس تلگرام دیگر برای شما پیغام یا مسیج نمی آید و مستقیما تلفن شما زنگ خواهد خورد.

۵- نکته های اصلی در مورد استفاده از نرم افزار smart call

  1. دو نکته مهم در زمینه این استفاده از این اپلیکـیشن و اپلیکـی شن های همانـند وجود دارد که:
    این اپلیکـی شن ها عموما حسـاب های تولید شده خود را پـس از گذشت ۴۸ یا ۷۲ ساعت از میـان برده و آن را با حسـاب های تازه جایگزین میکنند. بـعد اگر بخواهید مجـدد با حسـاب قبلی به مکان تلگرام log in نمایید احتمالا توانایی آن را نخواهید داشت.
  2. کوشش نمایید تا فقط در صورت احتیـاج از این نرم افزار استفاده نمایید تا در آینده به مساله بر نخورید. ضمناً چنان چه که از این نرم افزار ها استفاده مینمایید ، کار های با ارزش و حیاتی خود را با حسـاب های با ثبات و حقیقی انجام دهید.
  3. این نرم افزار فعلا فقط در پلتفرم اندروید ارائـه شده و در آینده برای پلتفرم های دیگر هـم آموزش مربوطه را قرار خواهیم داد.

مطلب مرتبط:

بهترین نرم افزار ویرایش تصاویر برای اندروید

نحوه خوابیدن افرادی که کمر درد دارند

نحوه ی از بین بردن حشرات در خانه

روش های درمان درد معدهموضوعات :
آموزش , نرم افزار

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *