no-img
ورلدکده

نحوه قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر - ورلدکده worldkade

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
نحوه قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
شهریور ۱۷, ۱۳۹۷

نحوه قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر


نحوه قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر

در این مطلب از سایت ورلدکده می خواهیم توضیحاتی را در مورد نحوه قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر برای شما عزیزان ارائه کنیم . احتمالا شما هم جز افرادی هستید که گوشیتان دچار مشکل شده یا به هر دلیلی تمایل دارید از طریق کامپیوتر در اینستاگرام پست بزارید در این زمینه ما برای شما آموزش تصویری را آماده کرده ایم که با مطالعه آن می توانید به سادگی با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنید. و از پست گذاشتن در اینستاگرام لذت ببرید. همین طور این نرم افزار که قصد آموزش آن را داریم بسیار کار با آن سادس و نیاز به تخصص خاصی ندارد. همراه ما باشید

نحوه قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر

چطور از کامپیوتر برای آپلود عکس های در اینستاگرام استفاده کنیم؟ آیا تا به حال توسط کامپیوتر در اینستاگرام پست گذاشته اید؟ شما در هاو کن یو به خوبی می توانید با ترفند پست گذاشتن در اینستاگرام به وسیـله کامپیوتر آشنا شوید و در مواقعی که دسترسی به تلفن همراه خود را ندارید از این ترفند به خوبی استفاده نمایید .

اینستاگرام هیچوقت پست گذاشتن به وسیـله کامپیوتر را در اولویت خود قرار نداده است ولی به این معنی نیست که شما نمی توانید این کار را انجام دهید. ما می توانیم به آسانـی توسط یک سیستم امن و هوشمند عکس های خود را در کمترین وقـت در اینستاگرام آپلود کنیم.

چرا از اینستاگرام کامپیوتر استفاده کنیم؟

اگر شما از اشخـاص اطراف، دوستانتان و اتفاقات به وسیـله موبایل خود عکس می گیرید و در اینستاگرام برای دوستانتان به اشتراک می گذارید، این روش استفاده همانی است که اینستاگرام قصد دارد به این صورت از آن استفاده نمایید .

احتمالا شما یک عکاس می باشید که احتیـاج دارید تصاویرتان را پیش از آپلود، به وسیـله فتوشاپ ویرایش نمایید یا شانس دارد یک حساب کاربری برای کسب و کار در اینستاگرام داشته باشید که نمی توانید محتوای پست خود را به وسیـله تلفن هوشمند خود انتقال دهید. آنگاه به اشتراک گذاشتن پست ها به وسیـله تلفن همراه برای شما دشوار است و دوست دارید که بتوانید به وسیـله کامپیوتر خود این کار را انجام دهید.

در پاییز سـال ۲۰۱۵، به نظـر می رسید که اینستاگرام قصد دارد برای بدست آوردن اطمینان کاربران خود، یک دسترسی برای کار با کامپیوتر برای بر روی windows ۱۰ ایجاد نماید ، ولی این حرکت نتوانست چندان موفقیت آمیز باشد و موفقـیت بزرگی را برای آن بوجود آورد چون هم این اپلیکـی شن محدود به windows ۱۰ بود و هم برای استفاده از آن مانیتور شما باید توانایی لمسی بودن را داشته و ضمناً حاوی دوربین باشد. قاعدتا کاربران انـدکی از این امکانات بهره مند می باشند و احتمالا این طرح شکست خواهد خورد.

۱-روش اول قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر:

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

اندروید را در سیستم خود توسط BlueStacks شبیه سازی نمایید و اینستاگرام را نصب نمایید .

برای رسیدن به این هدف ما قصد داریم بدون پایین پا گذاشتن قوانین اینستاگرام، به وسیـله شبیه  BlueStacks به آسانـی در اینستاگرام پست هایمان را به اشتراک بگذاریم. ما شبیه ساز BlueStacks را در میـان تمام شبیه ساز های اندروید به سه علـت گزینش کردیم: نصب راحـت بر روی سیستم عامل های windows و مک، نصب فوق العاده آسان و انقال و به اشتراک گزاری محتوا میـان کامپیوتر و اندروید را خیلی راحـت ساخته است. تا براحتی بتوانید اطلاعاتی را که در سیستم خود ذخیره کرده اید را در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید.

اول:نصب BlueStacks و اینستاگرام

برای آموزش نصب شبیه ساز BlueStacks به شیوه وهله به وهله به لینک پایین رجوع نمایید :

چطور اندروید را در windows اجرا کنیم

بعد از نصب شبیه ساز آن را اجرا کرده و اپلیکـی شن Play Store را در آن باز نمایید . بر روی مورد سرچ کلیک نمـوده و اینستاگرا را سرچ نمایید . پـس از مشاهده سرانجام دقیقا مثل استفاده از تلفن هوشمند خود مورد نصب را گزینش کرده و آن را درون شبیه ساز نصب نمایید .

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

حال می توانید مثل تلفن هوشمند خود اینستاگرام را درون کامپیوتر اجرا نمایید .

وهله دوم: فرستادن عکس های به BlueStacks برا به اشتراک گذاری

حال که شبیه ساز و اینستاگرام را نصب نمـوده اید و وارد حساب کاربری خود شده اید انتقال عکس های از کامپیوتر کار کاملا آسان ای می باشد. برای مثال چنان چه می خواهید عکس های کیبورد کامپیوتر خود را برای دوستانتان به اشتراک بـزارید انتقال عکس های تنها با دو کلیک صورت می پذیرد.

به آسانـی می توانید با کلیک بر روی آیکون پوشه در نوار کنار شبیه ساز BlueStacks عکس های را انتقال دهید.

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

کافی است پـس از باز شدن پنجره تصویر و فایل مورد نظـر خود را گزینش کرده و بر روی مورد open کلیک نمایید .

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

زمانـی که شما فایل را گزینش نمایید نرم افزار از شما می خواهد که آن را به وسیـله کدام اپلیکـی شن اجرا نماید که با مشاهده این پیغام شما باید اپلیکـی شن اینستاگرام را گزینش نمایید .

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

حالا به آسانـی می توانید عکس های مورد نظـر تان را در اینستاگرام با دوستانتان به اشتراک بـزارید و از آن لذت ببرید.

۲-روش دوم قرار دادن پست در اینستاگرام با کامپیوتر:

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

اگر تمایل داریـد با سرعت زیادتری و بدون نصب کردن شبیه ساز و اپلیکـی شن بر روی کامپیوتر خود وارد اینستاگرام شوید و پست های خود را با دستانتان به اشتراک بـزارید کافی است وهله ها پایین را دنبال نمایید .

اول:

مرور گر کروم خود را اجرا کرده بعـد وارد سایت اینستاگرام شوید.

حال مثل تلفن هوشمند خود وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید.

همان گونه که مشاهده می نمایید مورد ای برای اشتراک گزاری پست وجود ندارد.

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

مرحله دوم:

مثل تصویر بر روی آیکون سه نقطه در گوشه بالایی و سمت راست مرور گر خود کلیک نمایید .

از درون نوار باز شده منوی more tools را باز نمایید .

حال مورد Developer tools را گزینش نمایید .

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

مرحله سوم:

مثل تصویر آیکون تبلت و تلفن همراه را گزینش نمایید و مشاهده خواهید نمـود که اینستاگرام به شیوه اپلیکـی شن و صفحه نمایش تلفن هوشمند اجرا می شود . حتی شما می توانید با استفاده از منوی Responsive نوع تلفن هوشمند مورد علاقه تان را گزینش نمایید .

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

مرحله چهارم:

بر روی مورد post  با ایکون دوربین کلیک نمـوده و از درون پنجره باز شده تصویر مورد نظـر تان را گزینش نمایید و آن را برای رفیـق ها خود به اشتراک بگذارید.

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست درج کنیم؟

در صورت ایجاد هر گونه مساله آن را در بخـش نظـر ات بیان نمایید تا در اسرع زمان به آن بازبینـی شود.

مطلب مرتبط:

دانلود آهنگ بسیار زیبای دیوار از محسن یگانه همراه با متن موزیک

دکل های مخابراتی چه ضرر هایی برای انسان دارد؟

جدید ترین قیمت گوشی سامسونگ در ایران

دانلود آهنگ بهنام بانی با نام هنوزم دوست دارمدیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *