no-img
ورلدکده

نحوه بازگردانی اکانت های غیرفعال اینستاگرام-دهکده جهانی worldkade

ورلدکده

ادامه مطلب

zip
نحوه بازگردانی اکانت های غیرفعال اینستاگرام
امتیاز 4.25 ( 4 رای )
zip
اسفند ۱, ۱۳۹۷

نحوه بازگردانی اکانت های غیرفعال اینستاگرام


نحوه بازگردانی اکانت های غیرفعال اینستاگرام

نحوه بازگردانی اکانت های غیرفعال اینستاگرام

اینستاگرام به عـلت ها مختـلفی اقدام به بلاک کردن حساب کاربری یا پاک دائمی آن مینماید. از محتوای غیر مجاز تا استفاده از نام دیگران در اینستاگرام می تواند عـلت ها برای پاک یا بسته شدن اکانت شما شود. در این مقاله به شما عزیزان در ورلدکده آموزش اینکه چنان چه بدون دلیل به خصوصی حساب کاربری شما در اینستاگرام بسته شد و نحوه ی بازگردانی آن توضیحاتی را برای شما ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

به طور کامل چنان چه مخالف با سیاست های اینستاگرام برخورد نمـوده اید و در سرانجام حساب کاربری شما به هر نحوی از دسترستان بیرون شده است می توانید وهله ها پایین را ادامه دهید. به یاد داشته باشید که این وهله ها احتمال دارد فقط در مواقعی موفق شوند که حساب کاربری شما پاک و بدون هیچطور مساله باشد. به عنوان مثال چنان چه که اکانتی که اینستاگرام از شما سلب نمـوده است یک اکانت دروغین Fake Account باشد، تیم اینستاگرام به هیچ عنوان آن را به شما بر نمی نماید .

۱- اولین مرحله

نحوه بازگردانی اکانت های غیرفعال اینستاگرام

نرم افزار اینستاگرام را باز نمـوده و نام کاربری و رمز گذر خود را وارد نمایید. چنان چه که با ایمیل پایین مواجه شدید، آگاه باشید که اکانتتان از دسترس بیرون شده است بـعد به آدرس پایین بروید.

بیشتر بخوانید: دانلود آهنگ بهنام بانی با نام هنوزم دوست دارم

می توانید با گزینش مورد Learn More در ارور به این صفحه رجوع نمایید و عملیات را از طریق تلفن همراه ادامه دهید.

۲- دومین مرحله

نحوه بازگردانی اکانت های غیرفعال اینستاگرام

در بخـش بعد وهله ها کمک های اینستاگرام را بخوانید. از شما یوزرنیم و ایمیلی که برای فرستادن رمز های ریکاوری استفاده نمـوده اید درخواسـت می شود . دقت نمایید که در این وهله قطعا مورد no را گزینش نمایید . گزینش مورد no به این معنی است که شما نمیخواهید از ایمیل ریکاوری برای پیدا کردن رمز گذر تازه استفاده نمایید .

۳- سومین مرحله

در این وهله شما می توانید یک ایمیل حاوی تقاضـای خود برای از میـان بردن محدودیت های صورت گرفتـه روی اکانت خود بیان نمایید . مد نظر داشته باشید که این بیانیه باید قطعا به زبان انگلیسی بوده و از استـایل های پیش فرض که در اینترنت موجود است استفاده ننمایید . کوشش نمایید در کمال اختصار خواسته هود را مطرح نمایید .

بیشتر بخوانید: نحوه بازگردانی اطلاعات هارد های ضربه دیده ( بازیابی ، ریکاوری )

چنان چه که احساس مینمایید اکانتتان هک شده جملات Someone is using my aacount و I have been hacked استفاده نمایید . ولی چنان چه که اینستاگرام بدون علـت حساب کاربری شما را مسدود نمـوده است جملات This account is been blocked wrongly را بکار بگیرید.

چطور بفمیم چه فردی ما را در اینستاگرام ارزیـابـی و آنفالو نمـوده است

۴- مرحله آخر

بعد از فرستادن ایمیل یک ایمیل خودکار از طرف تیم اینستاگرام به شما فرستادن می شود و بابت تقاضـای تان از شما تشکر می کند . در این ایمیل اظهار می شود که خواسته مطرح شده شما تحت ارزیـابـی قرار گرفته و در آینده اقدام می شود . چنان چه که حق با شما باشد می توانید پـس از یک الی ۱۰ روز حساب اینستاگرام خود را بـعد بگیرید.

مطلب مرتبط:

چگونه نمایش آخرین بازدید را در اینستاگرام غیر فعال کنید؟برچسب‌ها :

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *